دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399
EN

آرشیو اخبار

مشاهده خبر

نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع اعلام شد

        نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع اعلام شد
مدیر حج و زیارت، گفت: نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع 99، اعلام و از طریق سامانه جامع کارگزاران و از امروز در دسترس قرار می‌گیرد

شریفی مدیر حج و زیارت گفت: نتایج آزمون‌های طرح ارتقای کارگزاران حج تمتع 99، اعلام و از طریق سامانه جامع کارگزاران از امروز در دسترس شرکت کنندگان آزمون قرار می‌گیرد.

شریفی افزود: شرکت کنندگان در آزمون می توانند از منوی فراخوان‌های آزمون، نتیجه آزمون مرتبط با خود را مشاهده کنند. افرادی که حداقل ۳۰ درصد نمره آزمون (۶۰۰ از ۲۰۰۰) را کسب کرده باشند برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شوند.

وی ادامه داد: برای سال جاری براساس آسیب شناسی صورت پذیرفته و پیشنهاد ارائه شده به منظور تاثیرگذاری نتیجه مصاحبه و تجارب قبلی و ارزشیابی متقاضیان مقرر گردید حدنصاب نمره آزمون ۳۰ درصد تعیین تا پس از حاصل جمع با سایر شاخص ها، پذیرفته شدگان نهایی با لحاظ جمیع شاخص‌ها تعیین و اعلام شوند.

مدیر حج و زیارت خاطرنشان کرد: مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان در اسرع وقت و حداکثر تا دهم بهمن ماه، براساس برنامه زمانبندی توسط دفاتر حج و زیارت استانها انجام خواهد شد، لذا لازم است آندسته از افرادی که جزء پذیرفته شدگان هستند آمادگی لازم را داشته باشند.

وی یادآور شد: بر اساس آئین نامه اجرایی کاروان حج تمتع، متقاضی می بایست حداقل 50 درصد امتیاز هر موضوع و حداقل 60 درصد از مجموع امتیازات جدول احراز صلاحیت های حرفه ای و تخصصی را که در مصاحبه حضوری مشخص می‌شود، کسب کند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.