ﺳﻪشنبه 26 تیر 1403
EN

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت یزد

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم:

تعریف حریم خصوصی و اهداف بیانیه :

 اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت حج و زیارت استان یزد ، از جانب شما دریافت می‌گردد.

موارد قانونی مرتبط با حریم خصوصی :

حج و زیارت استان یزد بر اساس ماده 7 تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری موضوع مصوبه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 شورای عالی اداری و مقررات مرتبط با آن ، خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

هدف از جمع آوری اطلاعات کاربران :

بازدید صفحات تارنما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی باشد ،لیکن ارائه خدمات الکترونیکی و تکمیل برخی فرم های مرتبط ،مستلزم دریافت اطلاعات شخصی کاربران بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به کاربران ارائه می گردد. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­گیرند و سازمان در تمامی موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی شما را افشا نمیکند و تنها در صورت ارائه درخواست و حکم رسمی از مراجع قضایی دسترسی به این اطلاعات امکان پذیر خواهد بود.

فناوری مورد استفاده در دریافت اطلاعات :

تارنما حج و زیارت استان یزد در جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند .کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که معمولا بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود .

از آنجائیکه کوکی ها فاقد هر گونه داده ای از جهت فرامین و کدهای کامپیوتری است ،ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و لذا می تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد .همچنین کوکی بکارگرفته شده در تارنما حج و زیارت استان کرمان ،قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد از طرفی ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس­ دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم .

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شما ،هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می نمایید در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات ،خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود بنابراین در درج اطلاعات در قسمت های عمومی سایت لحاظ نکات امنیتی لازم است .