دات نت نیوک
دوشنبه 30 مرداد 1396
EN

آرشیو اخبار

مشاهده خبر

اعلام زمان ثبت نام زائرین حج 96 در کاروانها

  • 19 اردیبهشت 1396
  • 08:35
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 367 بازدید
  • Article Rating
 اعلام زمان ثبت نام زائرین حج 96 در کاروانها

اطلاعیه مدیریت حج و زیارت استان درخصوص زمان اعلام و ثبت نام در کاروان های حج تمتع سال 1396

به اطلاع واجدین شرایط تشرف به حج تمتع سال جاری می رساند: با استعانت از پروردگار متعال بحمدالله  تلاشهای سازمان حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت  برای ایجاد زمینه تشرف خیل عظیم مشتاقان به ثمر نشسته و از این رو مطابق برنامه ریزی های بعمل آمده، لیست اسامی مدیران کاروانها با قید گروه قیمتی، در روز پنجشنبه مورخ 21 اردیبهشت ماه 1396 توسط مدیریت حج و زیارت استان از طریق رسانه های استان و سایت این مدیریت به اطلاع عموم مردم شریف خواهد رسید.

شروع ثبت نام در کاروانهای حج تمتع امسال بصورت همزمان در استان از ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 24 اردیبهشت ماه 1396 به مدت 5 روز  خواهد بود و  کلیه کسانی که از تاریخ 23 فروردین تا 21 اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه در شعب بانک ملی با واریز مبلغ 10 میلیون تومان اقدام نموده اند، می توانند برای ثبت نام در کاروان های حج اقدام نمایند.

توجه: درصورت عدم مراجعه زائران در زمان اعلام شده، صرفاً  ثبت نام در ظرفیت های خالی کاروانها ( مشروط به عدم تکمیل ظرفیتها ) امکان پذیر می باشد.

 لازم به یادآوری است شعب بانک ملی ایران حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه تاریخ 21 اردیبهشت ماه، نسبت به دریافت مبلغ علی الحساب هزینه سفر (تا سقف 10 میلیون تومان) ثبت نام اولیه مجاز خواهند بود .

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.