دات نت نیوک
دوشنبه 30 مرداد 1396
EN

آرشیو اخبار

مشاهده خبر

همايش مديران عتبات ويژه سفرهاي نوروزي

همايش مديران عتبات ويژه سفرهاي نوروزي
همايش مديران عتبات استان يزد ويژه سفرهاي نوروزي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان یزد ، دراين همايش كه مديران دفاتر زيارتي و اعزامي به عتبات در دوره هاي نوروزي حضور داشتند آقاي علي اصغر شريفي مدير حج و زيارت استان يزد وظايف مديران دراين سفر معنوي را بيان و بر لزوم هماهنگي ميان مديران با روحانيون و مداحان كاروان ها تاكيد كرد.

آقاي شريفي افزود: مديران دفاتر و كاروانها بايد آئين نامه ها و بخشنامه هاي نوروزي را با دقت مطالعه نمايند تا بتوانند زائرين را از وضعيت كشورعراق مطلع كنند.

وي از مديران درخواست كرد از دادن قول و وعده هاي غير متعارف به زائران خودداري نموده و گذرنامه ها را طبق آئين نامه به زائران تحويل نمايند.

آقاي شريفي به مديران كاروان ها در خصوص سفرهاي زميني وهوايي و كارهاي اجرايي درايران و عراق توصيه هايي ارائه كرد و گفت: تقسيم گروه هاي نوروزي با توجه به فعاليت دفاتر انجام شده است.

وي لزوم مطالعه آئين نامه اجرايي كاروانهاي عتبات را يادآور شد و در مورد كاروانهاي آزادبر و غيرمجاز گفت: باپيگيري و شكايت اين مديريت از كاروانها غير مجاز فعال در شهر هاي ميبد و يزد پرونده هايي در دادگستري تشكيل گرديده و در حال پيگيري مي باشد.

در اين همايش آقاي احمد خوشنويس جانشين مديريت حج وزيارت يزد نيز با تشريح آئين نامه هاي اجرايي و بخشنامه هاي نوروزي، مديران كاروانها را به مطالعه دقيق اين موارد توصيه كرد.

روابط عمومی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.